daftcunt.co.uk

Hogyan Nyerjünk A Lottón Könyv

Eb Selejtező Meccsek E Csoport — A 2020-As Eb Menetrendje: A Selejtezők És A Döntő Lebonyolítása

2021. 13 23:12:50 Úgy tűnt, az igazán nagy siker elkerüli őket, az Eb-n mégis legendás védőpáros vált belőlük.

Portal

00 Róma Törökország– Olaszország 0–3 Június 12., szombat, 15. 00 Baki Wales–Svájc 1–1 Június 16., szerda, 18. 00 Baki Törökország–Wales 0–2 Június 16., szerda, 21. 00 Róma Olaszország–Svájc Június 20., vasárnap, 18. 00 Baki Svájc–Törökország Június 20., vasárnap, 18. 00 Róma Olaszország–Wales

• Eb selejtező meccsek e csoport 2019

Kasper Hjulmand együttese az első játékrészben kilencszer próbálkozott meg lövéssel és háromszor találta el a kaput, míg a belgák csupán egyszer vették azt célba. A fordulás után Belgium nagyobb sebességfokozatra kapcsolt, és a szünetben csereként pályára lépő, sérüléséből visszatérő Kevin De Bruyne nagyszerű centerezése után az 55. percben Thorgan Hazard kiegyenlített (1–1). És ha egyszer egy üzlet beindul: a 71. percben remek passzok után ismét a Manchester City klasszisa elé került a labda, aki 20 méterről a gyengébbik lábával, ballal elemi erővel rúgta ki a jobb alsó sarkot – ebben egy picit a dánok kapusa, Kasper Schmeichel is benne volt, nem fogta a rövidet (1–2). A 87. percben nagyon közel került az egyenlítéshez Dánia: egy beadás után Martin Braithwaite bólinthatott, de a fejese a felső lécről nem befelé pattant. A 90. percben Mathias Jensen is megpróbálkozott egy lövéssel, ám ő sem találta el a kapu felületét. Több gól már nem esett, így két forduló után Belgium hibátlan a B-csoportban és biztosra vehető a továbbjutása, míg a dánok pont nélkül állnak.

00 Koppenhága Dánia–Finnország 0–1 Június 12., szombat, 21. 00 Szentpétervár Belgium–Oroszország 3–0 Június 16., szerda, 15. 00 Szentpétervár Finnország–Oroszország 0–1 Június 17., csütörtök, 18. 00 Koppenhága Dánia–Belgium 1–2 Június 21., hétfő, 21. 00 Koppenhága Oroszország–Dánia x–x Június 21., hétfő, 21. 00 Szentpétervár Finnország–Belgium x–x

Akkora volt az érdeklődés, hogy jelen állás szerint teltház előtt rendezik meg az összes magyar mérkőzést a Puskás Stadionban. Szerencsénkre rengeteg fogadóiroda EB 2020 ajánlatai között szerepel az élő fogadásokat, amelyek kapcsán online kísérhetjünk végig a meccset. Akár számítóképen akár a telefonunkon. A 2020-as EB fogadás kapcsán ezt a lehetőséget semmiféleképp ne hagyjuk ki.