Hogyan Nyerjünk A Lottón Könyv

Gél Lakk Kezdő Szett Uv Lámpával — Gél Lakk Szett - Géllakk.Hu

1. Gél lakk szett - Géllakk.hu
  2. Zselé lakk induló készlet

A zselé lakk induló készlet 9W-os UV lámpáva l szettet otthon alkalmi használatra ajánljuk. A 9W-os UV lámpa teljesítménye megfelelő a géllakk, építő zselé valamit színes zselé megkötéséhez. Az alkalmi használat alatt a kéthavonta egy alkalmat értem, vagy az SOS helyzeteket, amikor egy műköröm lejött és azt gyorsan pótolni kell. Zselé lakk induló készlet 18W-os UV lámpával szettet otthon rendszeres használatra ajánljuk mindazoknak, akik két-három hetente új körmöket szeretnek készíteni maguknak, barátnőiknek. Zselé lakk induló készlet 24/48W-os LED lámpával szettet azoknak ajánlom, akik szeretik az újdonságokat és nem szeretnének hosszú perceken át a rétegek kötésére várni. A különleges LED lámpának hála egy réteg géllakk akár már 30 másodperc alatt is tökéletesen megköt. Így a zselé lakkos körömdíszítésre szánt idő jelentősen csökkenthető! Zselé lakk induló készlet 72W-os LED lámpával szettet azoknak ajánlom, akik szeretik a gyors, precíz munkát, mivel a 72W-os lámpa teljesítménye miatt garantáltan hozza az elvárásoknak megfelelő teljesítményt.

gél lakk kezdő szett uv lámpával de gél lakk kezdő szett uv lámpával 10

Gél lakk készleteink tökéletes kiindulási alapot jelentenek termékeink megismeréséhez és a géllakkal történő szabad kísérletezéshez. Különböző típusú szettek közül válogathatsz attól függően, hogy milyen felszerelésed van már illetve, hogy mit próbálnál ki szívesen. Az alapokat már mini készletünkben megtalálod. Ha maxi szettet rendelsz, több kiegészítő termékkel, például a körmös szakemberek által is nagyon kedvelt speciális körömerősítő zselénkkel – Elastic Hard Gel - leszel gazdagabb. Készleteinket úgy állítottuk össze, hogy választhatod UV/LED lámpával is kiegészítve, ha még nincs körmös lámpád a géllakkozáshoz. Szerezz be mindent a géllakkozáshoz egy csomagban, és varázsolj esztétikus, tartós körmöket.

Így ha olyan gél lakk szettet választasz magadnak, ami tartalmaz ilyet, akkor az csak plussz pont. Ha nincs benne, akkor mindenképp győződj meg róla, hogy a gél lakk típusa nem igényel bonder használatot, mert ha igen, akkor azt még bizony külön be kell szerezned. Legyen a gél lakk szettben legalább egy gél lakk. Ez lehet egy előre meghatározott szín vagy akár általad választott szín is. Természetesen a gél lakk szett mellé bőven van lehetőséged további csodás színárnyalatok és gél lakk típusok beszerzésére, de ideálisabb amikor a gél lakk szett már alapból tartalmaz legalább egy kipróbálható színt. Legyen a gél lakk szettben fényzselé. Sok gél lakk szettben úgyis találkozhatsz vele, hogy base and top vagyis bonder és fényzselé egyben, illetve úgy is hivatkoznak rá mint top coat – magyarul fedő réteg. A fényzselé növeli a gél lakkos körömdíszítésed tartósságát és mint ahogy a nevében is benne van még fényesebbé még csillogóbbá teszi azt. A legtöbb gél lakk szett a fenti 6-7 elemmel ki is merül és nagyon sok ilyen gél lakk szettet találhatsz a neten.

Legyen a gél lakk szettben UV lámpa. Az UV LED lámpa jobb, hiszen gyorsabban lehet vele dolgozni és kevesebb energiát is fogyaszt használatkor. Teljesítményből legalább 24W-os UV LED lámpát érdemes választani otthoni gél lakkozáshoz. Legyen a gél lakk szettben előkészítő vagy előkezelő folyadék. Ezt leginkább Nail prep-nek hívják. Ez a víztiszta kis folyadék a körömlemez felkészítéséhez, fertőtlenítéséhez és zsírtalanításához kell. Szintén nélkülözhetetlen eleme egy otthoni gél lakk szettnek! Legyen a gél lakk szettben buffer és reszelő is. Míg előbb a körömlemez bolyhozásához, utóbbi pedig a körömszélek formázáshoz kellhet. Legyen a gél lakk szettben portalanító eszköz, mondjuk egy kis kefe. Ez a reszeléskor és a bolyhozáskor keletkezett por eltávolításának legjobb eszköze. Szintén fontos, hiszen poros alapra nem lehet stabil gél lakkos körömdíszítést készíteni. Legyen a gél lakk szettben bonder. Ez picit kényesebb kérdés, hiszen vannak már olyan gél lakkok, amelyek nem igényelnek alapozást, amit a bonder lát el.

Zselé lakk induló készlet

gél lakk kezdő szett uv lámpával es

Azonban fontos megjegyezni, hogy ez eddig csak az elkészítéshez elegendő alapanyagokat és kellékeket tartalmazza. Vagyis, aki nem előrelátó, az 1-2 hét után fog csak szembesülni vele, hogy újabb költségeket kell áldoznia, ha szeretne gél lakkos körömdíszítéseitől megszabadulni vagy újat készíteni. Éppen ezért mi még a listát az alábbiakkal egészítenénk ki egy kezdő gél lakk szett vásárlásánál. Legyen a gél lakk szettben gél lakk leoldó folyadék. Ez nagyjából ugyanazt a szerepet tölti be mint a hagyományos körömlakkok esetében a körömlakklemosó, de nélkülözhetetlen a gél lakk otthoni, biztonságos eltávolításához. Legyen a gél lakk szettben leoldó kellék. Mivel a gél lakk eltávolítása biztonságos módszerrel némileg több időt vesz igénybe, ezért a gél lakk leoldó folyadékkal átitatott vattakorongos lemosós módszer a gél lakkok esetében nem alkalmazható. Időre van szükség, hogy az anyag hatni tudjon. Ezért számos olyan kellék is jó ha kéznél van, amivel az eltávolítás megkönnyíthető. Ez lehet leoldó gyűszű, leoldó fólia vagy leoldó ujjcsipesz is.

Mi most abban nyújtunk Neked elsősorban segítséget, hogy mire figyelj egy jól összeállított gél lakk szett megválasztásánál. Gél lakk szettek legfontosabb ismérvei Amikor gél lakk szettet választasz magadnak megvásárlásra, akkor mindenképp tartsd szem előtt azt, hogy a megvásárolni kívánt gél lakk szett tartalmaz-e minden olyan szükséges alapanyagot, kelléket és kiegészítőt, amire az elkészítés során szükséged lehet. Ez azért is fontos, mert léteznek olyan gél lakk szettek, amelyekből vagy tudatosan vagy csak pusztán véletlenül kimaradnak olyan alapvető elemek, amelyek az egyszerű elkészítés menetét is megakadályozhatják vagy nem teszik lehetővé és további keresgélésre és vásárlásra lesz szükség. Ezért is javasoljuk azt, hogy olyan gél lakk szettet válassz magadnak, amivel már akár elsőre is tökéletes eredményt érhetsz el. Amennyiben teljesen kezdő vagy a gél lakkozás területén, érdemes olyan gél lakk szettet választanod, amihez UV lámpát is adnak. Ez ugyanis elengedhetetlen kelléke a gél lakkos körömdíszítések elkészítésének.

kiszállítás 3 napon belül 16. 500 Ft (-27%) 11. 900 Ft 29. 150 Ft (-27%) 21. 028 Ft Navigációs előzményeim

Fri, 24 Dec 2021 11:08:08 +0000